♥ Vandaag besteld voor 23:00 (ma-vr), morgen in huis. ♥
Ga naar verlanglijst Verlanglijstje

Winkelwagen

Je winkelwagen is nog leeg. Vul deze nu met de leukste items uit onze shop.

The faces behind!

  • Geplaatst op
  • Door Annelie Zweemer
  • 0
The faces behind!

We zijn enorm trots op ons 8-jarig bestaan. Voor ons was vorige maand een goed moment om dit eens te vieren en te kijken, wie we zijn, wat we zijn en wat we nog willen. Al gauw kwamen we tot de conclusie: Zonder het team dat we nu hebben, zouden we jou niet van de mooiste spulletjes kunnen voorzien. Hoogste tijd om ons team eens aan je voor te stellen...

The faces behind

We zijn enorm trots op ons 8-jarig bestaan. Voor ons was vorige maand een goed moment om dit eens te vieren en te kijken, wie we zijn, wat we zijn en wat we nog willen. Al gauw kwamen we tot de conclusie: Zonder het team dat we nu hebben, zouden we jou niet van de mooiste spulletjes kunnen voorzien. Hoogste tijd om ons team eens aan je voor te stellen...

Over hoe Ik Ben Zo Mooi is ontstaan, heeft Jacolien vorige maand een blog geschreven. Als je het leuk vind kun je hier klikken om de blog te lezen.

Proud team Ik Ben Zo Mooi

Ons team bestaat uit vier dames @theoffice en zeven enthousiaste meiden @thewarehouse.

Jacolien Founder & Owner 

Danielle Parttime Klantenservice & Manager

Annelie Fulltime Klantenservice & Marketing

Chantal. Onze magazijn medewerker. Zij is verantwoordelijk voor het netjes inpakken van jouw bestelling. Verder zijn alle andere voorkomende werkzaamheden hun verantwoording. Denk aan voorraden aanvullen, producten invoeren en het magazijn netjes houden. 

Let us introduce you...

Behind the scenes 

Je kunt je vast wel voorstellen dat uitjes, kerstborrels en workshops met zoveel meiden gezellige momenten zijn. 

Intratuin

Zo hebben we vorig jaar Jacolien verrast met een high tea bij de Intratuin. De high tea was heerlijk. en daarna met elf meiden door de Intratuin struinen, zorgde voor een massale aanschaf van mini cactussen en andere toffe items. 


Kerstborrel 2017

De kerstborrel was ook compleet met hapjes, drankjes en foute kersttruien. 


Workshop cadeautjes inpakken

We krijgen soms van jullie de vraag om je pakketje als een cadeautje te verpakken. Dat doen we graag, daarom hebben we afgelopen februari met het hele team een workshop gedaan. Een super gezellige avond, die eindigde met onwijs veel ingepakte doosjes en confetti. 

Reacties

Wees de eerste om te reageren...

Laat een reactie achter
* Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.